Imperium Magnata

najlepsza inwestycja w siebie

Butik z stylowymi ubraniami męskimi
All Rights Reserved

FILOZOFIA

„What you wear is how you present yourself to the world, especially today when human contacts go so fast.Fashion is instant language.”
Miuccia Prada

W naszym butiku dobierzemy dla Ciebie outfit, w którym będziesz się czuć pewnie i skutecznie.
Zainwestuj w siebie!
Tylko teraz – RABAT -30%
Zadzwoń i umów się na indywidualne spotkanie z nami:
+48 792 515 954

SIEDEM SEKUND. Badania pokazują, że tyle mamy czasu, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Staranne ubranie świadczy o kulturze osobistej, szacunku dla innych oraz o tym, jak traktujemy swoją pracę. Ze sposobu, w jaki się ubieramy można wyczytać m.in. czy mamy do czynienia z osobą solidną i dobrze zorganizowaną, czy raczej rozkojarzoną, niepewną siebie lub ulegającą wpływom. Dzisiaj, kiedy konkurencja na rynku pracy jest ogromna, ważne jest nie tylko to,co ma się do powiedzenia, ale również to, jak się prezentujemy.

Czasami drobny detal w wyglądzie może wyróżnić z tłumu – aplikujących o nową posadę, ubiegających się o kontrakt czy starających się o awans. Wysiłek, jaki włożymy w skompletowanie odpowiedniego stroju znajdzie odzwierciedlenie w sile i spójności przekazu, na temat tego, kim jesteśmy, co mamy do zaoferowania, do czego dążymy.

WYBIERZ NAS

Oryginalne rzeczy
Indywidualne podejście do klientów
Stylizacje biznesowe i codzienne
Doradztwo stylisty

Kolekcja
jesień-zima 19/20

Imperium Magnata – butik z stylowymi ubraniami męskimi na każdą okazję.Wybieraj spośród unikatowych produktów. Znajdź swój niepowtarzalny styl.

Zainwestuj w siebie!

All rights reserved © 2019 Imperium Magnata